Zimowo-Wiosenna inwazja muzyczna na Poznań!

Zima nie musi być nudna! Koncert Rocket Festiwal przerwie zimową chandrę i wprowadzi Was w rockowy nastrój! Pod koniec lutego na poznańskiej scenie zagrają zespoły z polskiej czołówki. W ramach festiwalu wystąpią w Poznaniu m. in. Hey, Luxtorpeda, Happysad, Oberschlesien, Chemia i Muchy. Jeśli jesteś miłośnikiem mocnego brzmienia to 28 lutego musisz koniecznie być w poznańskiej hali Arena…

29 marca w Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich, zagra legendarny już zespół Archive. Brytyjczycy wymykają się standardowym szufladom muzycznych kategorii łącząc w bardzo udany sposób gitarowe brzmienia z elektroniką. Koncert będzie elementem promocji najnowszego albumu “Restriction”.

Wraz z nadejściem wiosny Poznań gościć będzie naprawdę dużą imprezę… W dniach 23 – 25 kwietnia odbędzie się już druga edycja Spring Break Showcase Festival & Conference czyli oryginalne połączenie koncertów z warsztatami i konferencjami. Ogromna popularność i bardzo pozytywny odbiór zeszłorocznej odsłony wydarzenia pokazały jak bardzo brakowało tego typu imprezy na polskim gruncie. Dlatego w tym roku Spring Break wraca do Poznania i to na jeszcze większą skalę! Gwiazdą festiwalu będzie zespół Years & Years, a poza tym zagrają m.in. Besides, Mela Koteluk, Coals, Lass i Dog Whistle. Razem zagra ok. 70 wykonawców, będzie więc w czym wybierać. Najlepsze jest to, że 3-dniowe karnety na wszystkie imprezy można kupić w przedsprzedaży już za 79 zł i za 90 zł w czasie trwania festiwalu.

Oficjalna strona festiwalu Spring Break.
Eventim – bilety na Rocket Festiwal.
Eventim – bilety na koncert Archive.